Home & Office Series pad Shofer

Home & Office Series pad Shofer

Përshkrim i shkurtër:

Item No.:FG Color:Fresh Green/Moss Green Leaf Height:18-24mm Features:Safe & Eco- friendly, Long-time serviced, good ventilation, Massage and relaxing , Negative Oxygen ions, pretty appearance. Application:Mat, Driver Mat, Foot mat, Yoga Mat, Dancing Mat. 。  


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Item No .: FG
  Ngjyra: Fresh gjelbër / Moss Gjelbër
  Leaf Lartësia: 18-24mm
  Features: Safe & Eko-miqësore, një kohë të gjatë shërbim, ventilim të mirë, Masazh dhe relaksuese, joneve negative oksigjen, pamja e bukur.
  Aplikimi: Mat, Mat Shofer, këmba mat, Yoga Mat, Dancing Mat. .
  TIM 截图 20170802111041

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !