• cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi.

  Lexo më shumë →
 • certifikatë

  certifikatë

  Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të cilësisë së lartë, kosto-efektive produkteve

  Lexo më shumë →
 • prodhues

  prodhues

  Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në Gold Rush, vende sportive profesionale, Fitness publik, jetën në shtëpi, objekteve publike etj ...

  Lexo më shumë →

Produkte Featured

Ningbo Green Link New Materials Co, Ltd ndodhet në "Programi rekrutimin e Global Ekspertëve" park industrial në Yuyao, Provinca Zhejiang. Kompania jonë është e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin dhe shitjen terren ekologjikisht miqësore dhe të lartë të performancës artificiale nga futja e një seri të plotë të pajisjeve të prodhimit dhe proceset e prodhimit me teknologjinë më të përparuar nga Japonia.

Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në Gold Rush, vende sportive profesionale, Fitness publik, jetën në shtëpi, objekteve publike etj .. Ne mund të ofrojnë përdoruesve shumëllojshmëri për produkte të cilësisë më të lartë dhe shërbimeve.

Lexo më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !