Дом и Office серија возач рампа

Дом и Office серија возач рампа

Краток опис:

Item No.:FG Color:Fresh Green/Moss Green Leaf Height:18-24mm Features:Safe & Eco- friendly, Long-time serviced, good ventilation, Massage and relaxing , Negative Oxygen ions, pretty appearance. Application:Mat, Driver Mat, Foot mat, Yoga Mat, Dancing Mat. 。  


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Точка бр .: ФГ
  Боја: свежа зелена / Мос Зелена
  Leaf Висина: 18-24mm
  Карактеристики: Безбедно & Еко- пријателски, Долгогодишен сервисираат, добра вентилација, масажа и релаксирачка, негативни кислород јони, убава појава.
  Примена: МАТ, возач МАТ, нога МАТ, Јога Мат, танцување МАТ. .
  ТИМ 截图 20170802111041

   


 • Претходна:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !