• Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго врши надзор на квалитетот на производот на секој процес.

  Прочитај Повеќе →
 • Сертификат

  Сертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на висок квалитет, ефективни производи

  Прочитај Повеќе →
 • Производител

  Производител

  Нашите производи се широко се користат во Голд Раш, професионални спортски стадиони, јавни фитнес, дома живот, јавни објекти и сл ...

  Прочитај Повеќе →

Избрана Производи

Ningbo Зелена Линк нови материјали копродукции, Ltd е лоцирана во "Програмата за вработување на Глобал Експертите" индустриски парк во Yuyao, Zhejiang покраината. Нашата компанија е специјализирана за развој и производство и продажба на еколошки и високи перформанси вештачка трева со воведување на целосен сет на опремата за производство и процеси на производство со најнапредна технологија од Јапонија.

Нашите производи се широко се користат во Голд Раш, професионални спортски стадиони, јавни фитнес, дома живот, јавни објекти и др .. Ние можеме да им обезбеди на корисниците со различни за највисок квалитет на производи и услуги.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !